Визначте масу розчину етанолу з масовою частку спирту 5.6% який можна одержати із 720 г глюкози


Ответы на вопрос

Отвечает Гуленко Олександра.
Відповідь:

Сперва реакция

С6Н12О6=2С2Н5ОН+2СО2

М(глю)=180

Найдем хим кол глю:720/180=4 моль

По реакции хим кол спирта=8 моль

М(этанола)=46

Масса этанола=8*46=

368 г

Найдем массу раствора эт спирта=368/масс долю=368/0.8=460

ОТВЕТ 460!

Пояснення: