Я МОЛЮ, ОТВЕТЬТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Скільки грамів аргентум(І) нітрату вступило в реакцію з

калій хлоридом, якщо при цьому утворилося 0,287 г аргентум хлориду?

Ответы на вопрос

Отвечает Шейко Лера.

AgNO3 + KCl --> AgCl↓ + KNO3

     1       :    1    :        1      :      1

                           0,287г

M(AgCl)= 108 + 35,5 = 143,5г/моль

0,287г         = 0,002моль

143,5г/моль

M(AgNO3)= 108 + 14 + 16*3= 170г/моль

170г/моль*0,002моль= 0,34г