Срочно....... Яка маса ферум 2 нітрату утворилася під час взаємодій нітратной кислоти масою 6,3 г

ферум 2 оксидом? Будласка пишіть що ви до чого додаєте бо в деяких не зрозуміло що до чого додали і звідки з'явилося така сума.Прошу допомогти срочно.Даю 100 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Лаврова Анастасия.

Дано:

m( 2 HNO3)-6,3 г

-------------

m(Fe(NO3)2) -?

6,3г. Хг

Fe(OH)2 + 2 HNO3 → Fe(NO3)2 + 2 H2O

126г/моль 180 г/моль

M(2 HNO3)= 2• (1+14+16•3)= 126 г/моль

М(Fe(NO3)2) =56 + 2 * 14 + 6 * 16 = 180 г/моль

Маємо пропорцію:

6,3г Хг

————— = ————

126г/моль 180г/моль

6,3 г • 180 г/ моль

Х= ————————– = 9 г

126г/моль

Відповідь: маса (Fe(NO3)2) = 9г