У розчин масою 3000 г з масовою часткою солі 10% додали ще 50г солі. як зміниться частка солі в

новому розчині ? Обчисліть масову частку солі в новому розчині. Будь-ласка допоможіть і мені треба через дано написати задачу. Мені треба вже скоро здавати

Ответы на вопрос

Отвечает Дашко Даниил.
Дано
m(р-ну)=3000 г
W(р.р.)=10%;0,1
mдобавили(р.р.)=50 г
————————————
W2(р.р.)-?
*Розв‘язання*
W=m(p.p.)/m(р-ну)
m(р.р.)=m(р-ну)•w=3000•0,1=300(г)
m2(р.р.)=300+50=350(г)
m2(р-ну)=3000+50=3050(г)
W2(р.р.)=350/3050=0,11;11%