35 г кухонної солі (NaCL) розчинили в 95 г води. Яка масова частка солі в отриманому розчині (у

відсотках) Будь-ласка негайно!!! Щоб було розв’язок

Ответы на вопрос

Отвечает Колбаско Себiко.

m(ppa)=35+95=130г

w(NaCl)=m(NaCl)/m(ppa)×100%=35/130×100%=27%