Обчислить масову частинуи елементів в C6H12O6


Ответы на вопрос

Отвечает Латайко Аня.

Ответ:

C6H12O6 Mr= 180

W(C) = 6*12 / 180 * 100% = 40%

W(H) = 1*12 / 180 * 100% = 6.7%

W(O) = 6*16 / 180 * 100% = 53.3%