Срочно помогите пожалуйста даю 25 баллов Визначте масу кальцій гідроксиду , що утворюється

внаслідок взаємодії води з 8 г кальцій оксиду .

Ответы на вопрос

Отвечает Каверина Александра.

Ответ:

Объяснение:

  8г                        х г

CaO + H2O → Ca(OH)2

M(CaO) = 40 + 16 = 56 г/моль

M(Ca(OH)₂) = Ar(Ca) + (Ar(O) + Ar(H)) * 2 = 40 + (16 + 1) * 2 = 74 г/моль

8г (СаО)   - х г Ca(OH)2

56г/ моль(СаО)  - 74г/моль(Ca(OH)2)

m(Ca(OH)₂) = 74 * 8 : 56 = 10,57г