ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Яка маса калій гідроксиду вступає в реакцію з розчином масою 490г з

масовою часткою сульфатної кислоти 10% ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Лена.

Відповідь: 89.6 г

Пояснення:

Дано:
м КОН - ?
м розчину = 490
w H2SO4 = 10%

2KOH + H2SO4 == K2SO4 + 2H2O
w = m p.p / m p * 100% == m p.p = w * m p / 100%
m H2SO4 = 10 * 490 / 100 % = 49 г

n = m / Mr
n H2SO4 = 49 / 64 = 0,8 моль
nKOH = 2nH2SO4 = 1,6 моль

m = n * Mr
m KOH = 1,6 * 56 = 89.6 г