У 5 моль води розчинили 0,5 моль натрій гідроксиду. Обчисліть масову частку лугу​


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(H2O)=5 моль;

n(NaOH)=0.5 моль;

Найти

w(NaOH)-?

Решение

m(раствора)=m(H2O)+m(NaOH)=n(H2O)*M(H2O)+n(NaOH)*M(NaOH)=5*18+0.5*40=110 г

w(NaOH)=m(NaOH)*100/m(раствора)=20*100/110=18.18(18)%