Очень прошу помочь ДАЮ 100 балов У результаті взаємодії цинку, масою 1358,5 г з розчином H2S

виділився водень. Обчисли його об'єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Zn) = 1358,5 г

Знайти: V(Н2) - ?

1358,5 г                                                х л

Zn       +       H2S      →      ZnS    +      H2

Mr(Zn) = 65 г/моль                            Vm = 22,4 л/моль

n(Zn) = m(Zn)/ Mr(Zn) = 1358,5/65 = 21 моль

V(H2) = n(Zn) * Vm = 21 * 22,4 = 470,4 л