Привіт, допоможіть будь ласка з хімією Визначити масову частку розчину у %, якщо до води масою

345г додали 55г солі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Данькина Валерия.

Дано:

m(води) = 345 г

m(солі) = 55 г

Знайти:

ω(солі) - ?

Рішення:

1) m р-ну(солі) = m(води) + m(солі) = 345 + 55 = 400 г;

2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 55 * 100% / 400 = 13,75%.

Відповідь: Масова частка солі становить 13,75%.