Розчинили 18г солі у 162г води. Обчисліть масову частку утвореного розчину.


Ответы на вопрос

Отвечает Алиев Никита.

Ответ:

Объяснение:

18/162+18 = 18/180 = 1/10 = 0,1 = 10 %