Допоможіть будь ласка, даю 100 балів!!! визначте в якій з речовин масова частка карбону більша

етані чи етину​

Ответы на вопрос

Отвечает Крек Полина.

Ответ:

Объяснение:

етан

М(C2H6) = Ar(C) * 2 + Ar(H) * 6 = 24 + 6 = 30 г/моль

w(C)= Ar(C) * n/ М(C2H6)* 100% = 12 * 2/30 * 100%  = 80%

етен

М(C2H4) = Ar(C) * 2 + Ar(H) * 4 = 24 + 4= 28 г/моль

w(C)= Ar(C) * n/ М(C2H4)* 100% = 12 * 2/28 * 100% = 85,7%

масова частка Карбону більше в етені