Позначте кiлькiсть речовини води, яка міститься в кристалогідраті мідного купоросу кількістю

речовини А) 0,5 моль В) 1,5 мольБ) 5 мольГ) 2,5 моль ​

Ответы на вопрос

Отвечает Скиба Настя.
Під час випарювання водних розчинів деяких твердих речовин утворюються так звані кристалогідрати - кристали, до складу яких входять молекули води. Наприклад, одна формульна одиниця мідного купоросу – чи не найвідомішого кристалогідрату - містить «5 моль»води.
Отвечает Байдолданова Нурай.

А) n(CuSO4*5H2O) = 0,5 моль;

n(H2O) = n(CuSO4*5H2O) * 5 = 0,5 * 5 = 2,5 моль;

Б) n(CuSO4*5H2O) = 5 моль;

n(H2O) = n(CuSO4*5H2O) * 5 = 5 * 5 = 25 моль;

В) n(CuSO4*5H2O) = 1,5 моль;

n(H2O) = n(CuSO4*5H2O) * 5 = 1,5 * 5 = 7,5 моль;

Г) n(CuSO4*5H2O) = 0,5 моль;

n(H2O) = n(CuSO4*5H2O) * 5 = 2,5 * 5 = 12,5 моль.