Обчисліть та вкажіть масову частку (у %) Сульфуру у складі сульфатної кислоти H2SO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Ланская Алёна.

Ответ:Mr(H2SO4) = 2Ar (H) + Ar (S) + 4Ar(O)= 2•1+32+4•16=98


W(S)= Ar (S) / Mr (H2SO4) •100% =
32/98 • 100%= 32,6%


/ дроб

Объяснение: