Вкажіть кількість нейтронів у ядрі атома хімічного елемента, електронна формула якого

1s22s22p63s23p64s1 Запишіть цей елемент у зошиті і зробіть розрахунки визначення кількості нейтронів. 22 20 39​

Ответы на вопрос

Отвечает Скоков Михаил.

Відповідь: 20

Пояснення:

елемент: К

Протонів:19 ( це порядковий номер елемента)

Масова частка: 39 ( маса елемента)

Щоб знайти нейтрон треба: масову частку  відняти від протона

n=A-p

n- нейтрон, А-масова частка, p-протон

n=39-19=20