Визначте масову частку Сульфуру у складі сульфітної кислоти Н2SO3. Виберіть одну відповідь: 42%

49% 39% 59%

Ответы на вопрос

Отвечает Обвинцева Антонина.

Ответ:

39%

Решение:

Mr(H2SO3)=1*2+32+16*3=82

W(S)=Ar(S)*n/Mr(H2SO3)*100%=32*1/82*100%=39%