Відносна атомна маса сполуки невідомого одноволентного елемента з Гідрогеном дорівнює 81. Визначте

цей елемент та запишіть формулу сполуки

Ответы на вопрос

Отвечает Руцинський Денис.

Відповідь:

Бромид водорода, HBr, бесцветный, ядовитый, высоко токсичный, коррозийный, невоспламеняющийся, сжиженный газ с очень раздражающим запахом.

Пояснення:

Невідомий одноволентний елемент  з Гідрогеном RH
M(RH) = x+1 г/моль
х+1=81
х=81-1
х=80, бром Br