Визначити кількість речовини чадного газу, якщо його об’єм за нормальних умов складає 10 л.​


Ответы на вопрос

Отвечает Струк Кирилл.

Дано:

V(CO) = 10 л

Знайти:

n(CO) - ?

Розв'язання:

1) n(CO) = V(CO) / Vm = 10 / 22,4 = 0,45 моль.

Відповідь: Кількість речовини CO становить 0,45 моль.