№2. Обчисліть, ферум(II)оксид якій кількості речовини відповідає масою 50,4 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сенченко Арина.

Объяснение:

n(FeO)= m/M= 50.4/(56+16) = 50.4/72= 0,7 моль