MOJID. Визначте масу натрій карбонату кількістю речовини 0,25 моль.​


Ответы на вопрос

Отвечает Курганова Диана.

Відповідь:

m(Na2CO3)=n*M=2.25*106=238.5 моль

Пояснення: