Обчисліть масові частки елементів у складній речовині РН3помогите,даю 50 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Сутормин Матвей.

Відповідь:

Пояснення:

Mr(PH3)=31+3×1=34
w(P)=n×Ar(P)/Mr(PH3)=1×31/34=31/34=0,9118 (91.18%)
w(H)=n×Ar(H)/Mr(PH3)=3×1/34=3/34=0,0882  (8.82%)