Допоможіть будь ласка, дам 100 балів Запишіть рівняння дисоціації під час розчинення у воді таких

речовин: Na2SO4 FeCl3 Ba(OH)2 HNO3 Na2CO3 H2S CuSO4 KOH

Ответы на вопрос

Отвечает Сковородников Никита.

сульфат натрия Na2SO4 = 2Na+  +  SO4 2-
FeCl3=Fe(3+) +3Cl(-)
гидроксида бария: Ba(OH)2 = Ba 2+ + 2 OH -
HNO3 = H+ + NO3−
Na2Co3=2Na (1+) + CO3 (2-)
H2S = 2H[+] + S[2-]
CuSO4 = Cu(2+) + SO4(2-)
KOH \(=\) K + \(+\) OH −