Обчисліть число молекул й атомів у ортофосфатній кислоті (H3PO4) кількістю речовини 4 моль.

Визначте молярну масу сполуки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Мирослав.

Объяснение:

N(aтомов)=12*4*16*6,02*10²³=4623,36*10²³

N(молекул)=4*6,02*10²³=24,04*10²³

M=Mr

молярная масса равна молекулярной массе

Так что:

Mr(H3PO4)=3+31+48=82 г/моль

M(H3PO4)=82