Дано азоту( N2) об'ємом 33,6 л. Знайти масу, молярну масу,кількість речовини та кількість молекул

азоту. СТРОЧНООО ІЗ ДАНО БУДЬ ЛАСКАА ​

Ответы на вопрос

Отвечает Державина Таня.

Відповідь:

Пояснення:

Дано азоту( N2) об'ємом 33,6 л.

Знайти масу (m), молярну масу(M), кількість речовини(n) та кількість молекул азоту(N).

n(N2)=V/Vm=33.6/22.4=1.5 моль

M(N2)= 2×14=28г/моль

m(N2)=n×M=1.5×28=42г
N(N2)=n×Na= 1.5×6.02×10²³=9.03×10²³ молекул