Крізь розчин натрій гідроксиду пропустили газ добутий дією соляної кислоти на кальцій карбонат

масою 25г.обчислити об'єм розчину натрій гідроксид з масовою часткою naoh 8% густина (1,09 см^3)який необхідний для вибрання відилився при утворенні а) середньої соліб) кислої солі​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламов Ислам.

Ответ:

0,1 моль Na2CO3+2hcl=2NaCL+h20+CO2 1 моль m(NA2CO3) = 106*0,1 =10,6(г) n(NA2CO2) = 10,6/106г/моль=0, 1 Моль по управлению x=0,1*22,4 =2,24л ответ 2,24