Визначте формулу альдегіду який має відносно молекулярну масу 86 і четвертинний атом карбону в

молекулі Допоможіть терміново ♥️

Ответы на вопрос

Отвечает Карпенко Анна.

Объяснение:

Mr(CnH2n+1COH)=12n+2n+1+12+16+1=14n+30

14n+30=86

14n=56

n=4

C4H9COH или С5Н10О

2,2-диметилпропаль, диметилпропаналь,

диметилпропионовый альдегид