ДАЮ 50 БАЛОВ ПЖ ПОМОГИТЕ! 1. 1,6 моль на 1 літр хлоридної кислоти міститься у шлунку людини, з

метою регулювання кислотного середовища у ньому. Скільки молекул даної кислоти міститься? 2. Для приготування печива господиння повинна насипати 0,024 моль соди (Na2CO3). Скільки грамів цієї речовини потрібно додати до тіста?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабушкина Марина.

Объяснение:

1. 1,6 моль на 1 літр хлоридної кислоти міститься у шлунку людини, з метою регулювання кислотного середовища у ньому. Скільки молекул даної кислоти міститься?

N(HCl)=n(HCl)•Na = 1.6•6.02•10²³= 9,632•10²³ молекул в 1л

2. Для приготування печива господиння повинна насипати 0,024 моль соди (Na2CO3). Скільки грамів цієї речовини потрібно додати до тіста?

М(Na2CO3)=2•23+12+3•16=46+12+48=106г/моль

m(Na2CO3)= n•M= 0.024•106= 2,544г