Визначте масову частку всіх елементів у сполуці К2СО3​


Ответы на вопрос

Отвечает Ирсарин Ермек.

Ответ:

Дано:

К2СО3​

Знайти:

К2СО3​

                                                  Розв'язання

Масова частка вуглецю (C) = 12.0107 : 138.2055 * 100 = 8.69 %(1)

Масова частка калію (K)= 78.1966 : 138.2055 * 100 = 56.58 %(2)

Масова частка кисню (O)=47.9982 : 138.2055 * 100 = 34.73 %(3)

Mr[K2CO3] = Ar[C] + Ar[K] * 2 + Ar[O] * 3 = 12.0107 + 39.0983 * 2 + 15.9994 * 3 = 138.2055 = 138

Відповідь: 138.2055 = 138

Объяснение: