Відносна густина деякого газу за воднем = 22. Яку масу має порція цього газу об'ємом 56л (н.у.)?


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабай Адилет.

Ответ:

Объяснение:

Молекулярна маса газу дорівнює:

М(газу) = D(H2) * M(H2) = 22 * 2 = 44 г/моль

Знайдемо кількість речовини цього газу:

n(газу) = V(газу)/Vm = 56 /22,4 = 2,5 моль

Вичислимо масу  газу:

m(газу) = n(газу) * М(газу)  = 2,5 * 44 = 110 г