Обчислити густину за воднем метану (CH4) сірководню (H2S)


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Соня.

Ответ:

Объяснение:

М(СН4) = 12 + 4 = 16 г/моль

М(H2S) = 2 + 32 = 34 г/моль

густина за воднем метану:

D(H2) = М(СН4)/М(Н2) = 16/2 = 8

густину за воднем  сірководню :

D(H2) = М(H2S)/М(Н2) = 34/2 = 17