Срочно!!! Даю 80 балів Оксид металічного елемента ЕОЗ масою 174 г повністю відновили воднем і

добули метал масою 138 г. Обчисліть молярну масу (г/моль) добутого металу. У відповіді укажіть молярну масу металу, його назву, формулу та назву оксиду цього металічного елемента.

Ответы на вопрос

Отвечает Байгузин Карим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(EO3) = 174 г

m(E) = 138 г

Найти: M(E) - ?

174 г                                           138 г

ЕО3   +   3Н2   =    3Н2О    +     Е

х + 48                                          х

Складемо рівняння:

174/(х + 48) = 138/х

174х = 138*( х + 48)

174 х = 138х + 6624

174х - 138х = 6624

36х = 6624

х = 6624 : 36

х = 184

Цей метал Вольфрам (W)

M(W) = 184 г/моль

Оксид Вольфраму (ІІІ) - WO3