Дам 50 балов!!!!¡ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!!!!!!!!!! обчислити кількість речовини газу відносна

густина якого за воднем становить 7 якщо маса цього газу дорівнює 14 г (с решением пожалуйста)​

Ответы на вопрос

Отвечает Туралыкова Дана.

Ответ:

Объяснение:Думаю решение такое, восьмой клас


Отвечает Власова Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

D(H2) = 7

m(газу) = 14 г

Найти: n(газу) - ?

М(газу) = D(H2) * M(H2) = 7 * 2 = 14 г/моль

n(газу)  = m(газу)/M(газу) = 14/14 = 1 моль