Обчислити молярний обєм карбон оксиду якщо відомо що за н.у 0,5моль його займає обєм 11,2 літра


Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Арина.

Відповідь:

Молярний обєм карбон оксиду рівний 22.4 літрам, тобто 0,5 моль його займає 11,2 літра.

Розв'язок задачі:

Для обчислення молярного об'єму карбон оксиду (CO2) використовуємо формулу: V = n * Vm, де V - молярний обєм однієї молекули, n - кількість молекул, Vm - молярний обєм відносно однієї молекули.

Тоді, якщо задано, що за н.у 0,5 моль карбон оксиду займає обєм 11,2 літра, то молярний обєм Vm буде рівним обєму 11,2 літрів поділеному на половину моль (0,5): Vm = 11,2 / 0,5 = 22,4 л.

Тоді молярний обєм одної молекули карбон оксиду буде рівним произведенню молярного об'єму поділеному на кількість молекул: V = n * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л.