Обчисліть відносні молекулярні (формульні) маси речовин: а)Mr(CO2)=б)Mr(BaSO3)=в)Mr(AI(NO3)3)=​


Ответы на вопрос

Отвечает Мокрецкая Екатерина.

Объяснение:

а)Mr(CO2)=12+2•16=44

б)Mr(BaSO3)=137+32+3•16=217

в)Mr(AI(NO3)3)=27+3•14+9•16=213