1 Знайти відносну густину бутану за азотом 2) Відносна густина алкену за воднем - 42. Знайдіть

молекулярну формулу​

Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Сергей.

Ответ:

Объяснение:

1)

М(C4H10) = 12 * 4 + 1 * 10 = 58 г/моль

М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль

D(N2)(C4H10) = М(C4H10)/М(N2) = 56/28 = 2

2)

М = D(Н2) * М(Н2) = 42 * 2 = 84 г/моль