Визначити молекулярну формулу вуглеводню який містить 82,8% карбону Відносна густина вуглеводню

за воднем 29.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.

Ответ:

C4H10

Объяснение:

CnHm

ω(C) = 82,8%

Dh2 = 29

Dh2 = Mr(CnHm)/Mr(H2) = Mr(CnHm)/2 = 29

Mr(CnHm) = 29*2 = 58

n(C) = (Mr(CnHm)*ω(C)/100%)/Ar(C) = (58*82,8/100)/12 = 4

n(H) = (Mr(CnHm)-Ar(C)*4)/Ar(H) = (58-48)/1 = 10

C4H10