ДОПОМОЖІТЬ !!!Обчисліть масу суміші вуглеводнів (н. у.), що містить 11,2 л етену, 0,6 моль етину й

0,6 моль бутану.

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Объяснение:

Відповідь дати не можу але потрібно різати по такому принципу


1) m(C3H8) = n * M = 0,4 моль * 44 г/моль =17,6 г2) m(C2H2) = n *M = 0,2 * 26 =5,2 г3) m(C2H4) = n * M = 0,1 * 28 = 2,8 г