Визначте маси натрій хлориду і води необхідний для виготовлення 400г розчину в якому 12% солі ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m розчину = 400 г

w розчину = 12%

Найти

m соли

m води

w розчину = (m соли / m розчину) *100%

откуда

m соли = w розчину * m розчину / 100 = 12*400 / 100 = 48 г

m води = m розчину - m соли = 400 - 48 = 352 г