обчисліть масу осаду утвориться при взаємодії барії хлориду зрозчином сульфатної кислоти масою 120

г з масовою часткою 10%. Срочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Пескарь Александра.

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо масу сульфатної кислоти у розчині:

m(BaSO₄) =  m(р-нуBaSO₄) * w(BaSO₄) : 100% = 120 *10% : 100% = 12 г

Складемо РХР:

    12 г                              х л

H₂SO₄  +    BaCl₂    =    BaSO₄↓  +  2HCl

n = 2 моль                     n = 1 моль

M = 98 г/моль               M = 233 г/моль

m = 98 г                        m= 233 г

m(BaSO₄) = 12 * 233 : 98 = 28,5 г