Установи масову частку (%) Гідрогену у милі, формула якого — C13H27COOK:


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

C13H27COOK = С14Н27О2К

Mr(C13H27COOK)= 14•12+27•1+2•16+39= 168 + 27 + 32 + 39 = 266

w(H)= n•Ar(H)/Mr(C13H27COOK)= 27•1/266= 0.1015 (10.15%)