Який об'єм газу виділиться під час взаємодії 5,4 г алюмінію із сульфатною кислотою?


Ответы на вопрос

Отвечает Вяткин Ваня.

Ответ:

дано

m(Al) = 27 g

-------------------

V(H2)-?

2AL+3H2SO4-->Al2(SO4)3+3H2

M(Al) = 27 g/mol

n(AL) = m/M = 5.4 / 27 = 0.2 mol

2n(Al) = 3n(H2)

n(H2) = 3*0.2 / 2 = 0.3 mol

V(H2) = n*Vm = 0.3 * 22.4 = 6.72 L

ответ 6.72 л