Визначити масу води, яка необхідна для взаємодії з 15,3 г барій оксиду (ВаО).​


Ответы на вопрос

Отвечает Анфилофьев Ваня.

Відповідь:

1,8  г

Пояснення:

BaO + H2O = Ba(OH)2

n=1м⠀  n=1м,    M=18г/м   M=153г/м

n (H2O) = n (BaO) = 15,3/153 = 0,1 молі

m (H2O) = 0,1×18 = 1,8 г