До 200г розчину солі з масовою часткою 85% долили 40мл води. Обчисліть масову частку солі в

новоутвореному розчині. Помогите пожалуйста ! Дам 20 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Иринка Иринка.

Ответ:

Объяснение:

m(солі) = m₁(розч.) * w : 100% = 200 * 85% : 100% = 170 г

Знайдемо масу нового розчину:

m₂(розч.) = m₁(розч.) + m(Н2О) = 200 + 40 = 240 г

Обчислимо масову частку солі в новоутвореному розчині

w(солі) = m(солі)/m₂(розч.) * 100% = 170/240 * 100% = 70,8%