Цинк масою 6,5 г прореагував з розчином кислоти H2SO4. Обчисли масу солі, яка утвориться в

результаті цієї хімічної реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

Ответ:

Дано:

Zn + H₂SO₄ = ZnSO₄ + H₂

m(Zn) = 6,5г

m(ZnSO₄) — ?

Рішення:

m(ZnSO₄) = n(ZnSO₄) × M(ZnSO₄) = n(Zn) × M(ZnSO₄) = m(Zn)/M(Zn) × M(ZnSO₄) = 6,5 г ÷ 65 г/моль × 161 г/моль = 16,1 г