Приготувати 50г розчину солі з масовою часткою солі 20%1) Робимо розрахунки:


Ответы на вопрос

Отвечает Тимохин Сергей.

Відповідь: 10 г

Пояснення:

50г - 100%

х г- 20%

  1. 50·20:100= 10 г

Отвечает Дюбкова Аня.

Дано:

m р-ну(солі) = 50 г

ω(солі) = 20%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 20% * 50 / 100% = 10 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 50 - 10 = 40 г.

Відповідь: Маса солі становить 10 г; води - 40 г.