СРООЧНО!!!! виготовте розчин солі масою 150 г з масовою часткою розчиненої речовини 5 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусова Ксюша.

Нехай маса розчину буде m, а масова частка розчиненої солі буде С.

Ми знаємо, що маса розчину дорівнює 150 г, тому:

m = 150 г

Також ми знаємо, що масова частка розчиненої солі дорівнює 5%, тобто:

C = 5%

Масова частка розчиненої солі визначається як маса розчиненої солі (m солі) поділена на загальну масу розчину (m):

C = (m солі/ m) x 100%

Ми можемо виразити масу розчиненої солі як:

m солі = C x m / 100%

Підставляючи відомі значення, ми отримуємо:

m солі = 5% x 150 г / 100% = 7.5 г

Отже, щоб виготовити розчин солі масою 150 г з масовою часткою розчиненої солі 5%, необхідно додати 7.5 г солі до 142.5 г води (що дорівнює різниці між масою розчину та масою розчиненої солі)

Отвечает Разумовская Анна.
150-100% X-5% --> x=5*150/100=7,5г соли Т.е. нужно 7,5г соли + (150-7,5)г воды