3. Обчислити маси солі і води, необхідні для приготування 800 г 25% розчину Срочно!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Егошина Мария.

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 800 * 25 : 100% = 200 г

m(Н2О) = m(р-ну) - m(солі) = 800 - 200 = 600 г