Середня молекулярна маса поліетилену дорівнює 280. Визначити середню ступень полімерізції.


Ответы на вопрос

Отвечает Магомедов Ахмед.

Объяснение:

(-CH2-CH2-)n

Mr((-CH2-CH2-)n)=(12+2+12+2)n=28n

28n= 280

n=10 середня ступень полімерізції.