обчисліть ступінь полімеризації поліетилену середня відносна молекулярна маса дорівнює 90000 та

середню відносну молекулярну масу полівінілхлориду із середнім ступенем полімеризації 2000

Ответы на вопрос

Отвечает Голубев Федя.

Ответ:

2000C₂H₃Cl (t) → (C₂H₃Cl)×2000

M(C₂H₃Cl) = 90000 гр/моль

2000×M(C₂H₃Cl) = 2000×90000 = 180000000 гр/моль

Ответ: 180000000 гр/моль

Объяснение: